Betsat Güncel Adresine Giriş Yapmak İçin Tıklayın!

Western Union Bonusu

Eylül 25, 2018 Posted in Para Yatırma

Betsat ‘ ta Western Union Bonusu ile Yatırımınız Değer Kazansın !

Dünyadaki her spor müsabakasına bahis öneren site , yenilikleri ile kullanıcılarını memnun etmeye devam ediyor. Sayısız ülkede aktif bir biçimde kullanılan , güvenilir para transferi yöntemi Western Union ile Betsat ‘ ta yatırım yapabilirsiniz ! Yatırımınız doğrultusunda %20 oranında bonus hesabınıza tanımlanıyor ! Western Union Bonusu ile yatırımlarınız değer kazanacak !

Western-Union-Bonusu-betsat

Western union ile para yatırma işlemini gerçekleştirirken , internet bankacılığını veya bir Western Union acentasını kullanabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken nokta ise yatırımların sadece Amerikan Doları cinsinden kabul edildiği , yatırdığınız miktar Türk Lirası karşılığı oranında hesabınıza tanımlanacaktır !

Form doldurulurken yalnızca ALINACAK MİKTAR ‘ ın yazılması gerekmektedir. Masraf miktarını alınacak miktara eklediğiniz takdirde işleminiz başarısız olacaktır.

Türkiye saati ile 09 : 00 – 22 : 00 arasında minimum 250 USD ve maximum 4.000 USD aralığında yatırım sağlayabilirsiniz. İşlem süresi maximum 30 dk ‘ dır.

Piyasanın en güncel yatırım ve çekim yöntemlerine sahip olan Betsat ‘ ta kripto para birimleri , sanal kartlar , cepbank yöntemi , Western Union , QR Kod yöntemi ve daha birçok yöntem ile para yatırma ve çekme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Tercih ettiğiniz yatırım yöntemine özel bonuslardan da sorunsuzca faydalanabilirsiniz. Detaylar için siteyi ziyaret edebilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşanması durumunda veya görüş belirtmek adına da canlı yardım bölümünü sorunsuzca ziyaret edebilirsiniz.

Betsat Artık Tek Cüzdan ‘ da !

Artık Betsat ‘ ta tek cüzdan üzerinden faaliyet gösterebilirsiniz. Responsive tasarımı sayesinde de artık çok daha hızlı olan platform , bir sürü yeniliği kullanıcılarına sunuyor. Yepyeni tasarımını , bonus ve promosyon imkanlarını incelemek adına ; Betsat ‘ a giriş yapabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • Pinterest
  • Instagram
  • Youtube
  • Linkedin