Betsat Güncel Adresine Giriş Yapmak İçin Tıklayın!

Twin Spin Deluxe Slot Oyunu

Ocak 21, 2018 Posted in Betsat

Twin Spin Deluxe Slot Oyunu Netent Alt yapılı oyunlardan birisidir. Günümüzde bir çok Slot Oyunları bulunmasına rağmen, kullanıcılar en çok Netent sağlayıcısının oyunlarını tercih etmektedir. Tercih edilmesinin en önemli faktörlerinden biriside oyunlardaki yüksek çözünürlük ve gerçek ses efekleri, oyuncularda harika bir his yaratmaktadır. Sizlerde Netent’in sunduğu oyunlara katılım sağlayarak yüksek miktarlar kazanabilirsiniz.

Kombine Bonusu

Betsat sitesinde yer alan Twin Spin Deluxe Slot Oyunu ile günün her saati erişim sağlayarak kazançlar sağlayabilirsiniz. Oyuna katılım sağlamanız durumununda minimum 0.50, maksimum 5.00 TL çevirim yapabilirsiniz. Oyun içerisinde yer alan sembollerin gelmesi ile birlikte kazançlar veya freespinler kazanarak gününüzü eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Oyun içerisinde yapmanız gereken öncelikle çevirim yapacağınız miktarı seçmeniz gerekmektedir. Sizler belirlemiş olduğunuz miktarları seçtikten sonra çevirimler yapmaya başlayabilirsiniz. Oyun içerisinde yer alan sembollerinden gelmesi ile birlikte kazanç miktarlarınız görebilirsiniz.

Twin Spin Deluxe Slot Oyunu İle Nasıl Kazanç Sağlayabilirim ?

Oyun içerisinde kazançlar sağlayabilmek için öncelikle Betsat sitesine kayıt olmanız gerekmektedir. Eğer üyeyseniz Kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. Üye değilseniz site içerisinde yer alan Hemen Üye Ol butonuna tıklayarak üyelik işlemizi yapabilirsiniz. Açılan pencerede gerekli bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde girmeniz durumunda üyelik işleminizi yapabilirsiniz. Betsat sitesinde yer alan Twin Spin Deluxe Slot Oyunu 22 Ocak – 28 Ocak 2018 tarihleri arasında haftanın Vegas Slot Oyunu olarak belirlenmiştir. Sizlerde oyunlara katılımlar sağlayarak haftalık vegas turnuvasında kazançlarınızı arttırabilirsiniz.

Twin Reel Özelliği ile, Her dönüş biribiri ile aynı olan sembollerin yan yana gelmesi ile birlikte veya bağlantılı bir şekilde gelmesi ile oyunda kazanç sembolleri açılmaktadır. Bir küme içerisinde 9 veya daha fazla sembollerin gelmesi ile birlikte kazançlar sağlanmaktadır.

Grup olarak 9 veya dah fazla aynı olan sembollerin çıkması ile birlikte kazanç sağlanmaktadır. Birbiri ile yatay veya dikey oldukları takdirde ise küme olarak sayılmaktadır.

Oyun içerisinde yer alan semboollerin kazanç değerleri yukarıdaki resimde belirtilmiştir. Sizlerde gelecek bu semboller ile yüksek tutarlarda kazançlar sağlayabilirsiniz. Belirtilen Jeton değerlerine göre kazançlar sağlayabilirsiniz. Oyunu yüksek grafik çözünürlüğü ve ses efektleri ile oyunların zevkini doyasıya yaşayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • Pinterest
  • Instagram
  • Youtube
  • Linkedin