Betsat Güncel Adresine Giriş Yapmak İçin Tıklayın!

Slammin 7’s Slot Oyunu Nasıl Oynanır ?

Ocak 14, 2018 Posted in Betsat

Slammin 7’s Slot Oyunu en çok tercih edilen oyunlardan birisi olmasıyla birlikte bir çok kişi bu oyunu rahatlıkla oynayabileceği bir platform aramaktadır. Betsat sitesinde yer alan bu oyunda günün her saati oyunlara katılımlar sağlayabilirsiniz. Vegas kategorsinde bulunan bu oyunda mobil ve masaüstü olma üzere katılım sağlanabilmektedir. Oyun minimum 0.50, en fazla 50 TL üzerinden oynanmaktadır. Oynadığımız miktarlara göre kazançlar sağlanmaktadır.

Oyuna erişim sağlamadınız durumunda yüksek grafik ve ses efekti ile güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Bu güzel zamanlarınızı kazançlar sağlayarak daha güzel bir hale getirmek sizlerin elinde öncelikle oyun içerisinde bir çok kombinasyon yer almaktadır. Bu kombinasyonlara göre kazançlar sağlayabilirsiniz.

Slammin 7’s Slot Oyununda Nasıl Kazanç Sağlayabilirim ?

Oyun esnasından gelecek semboller ile kazançlarınızı arttırabilirsiniz. 2, 5 ve 10 sembolleri sizlerin kazançları 2, 5 ve 10 katına kadar katlayabilir. Respin ve x2 sembolleri sizlerin oyun esnasında dönüşer almanızı sağlar ve bu dönüşer alacağınız miktarın iki katı kadar kazanç sağlayabilirsiniz.Bu kazançlar sonra oyun esnasında tekrar dönüşlerin gelme olasılığı da bulunmaktadır. +25, +50, +100 ve +500 sembolleri ise oyundaki jetonlara katkı sağlar ve daha fazla miktarlar kazanmanızı sağlamaktadır.

En kolay yöntemlerden ve en çok kazanç sağlayan sembollere geldik. Bu sembollerin oyun esnasında gelmesi ile birlikte jeton değerinizi 10 ile 300 arasında çarpımlarına eşittir. En yüksek miktarın gelmesi ile birlikte çok yüksek miktarlar kazanabilirsiniz.

Oyun içerisinde belirlenen yukarıda kombinasyonda dönüşler esnasında 50.00 jeton Jackpot öder. Aynı kombinasyonda 25.000 jeton değerinde kombinasyon öder. Bu da en yüksek miktarda kazançlar sağlamanıza olanak sağlar. Slammin 7’s Slot Oyunu ile günün her saati kazançlar sağlayarak geçirebilirsiniz.

Oyun esnasında sembol ilkinde görüldüğü gibi gelirse, 1*3*2=6 kazanç yönleri gösterir. Kazanç miktarınız ile kazanç yönünüz çarpılarak almış olduğunuz miktar belirlenir.

Bizi Takip Edin!

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • Pinterest
  • Instagram
  • Youtube
  • Linkedin