Betsat Güncel Adresine Giriş Yapmak İçin Tıklayın!

Paykasa Nedir ?

Kasım 15, 2017 Posted in Para Yatırma

Pek çok kişi daha kaliteli bir alışveriş yapabilmek adına farklı yöntemlere odaklanıyor. Bu aşamada karşınıza çıkan en verimli yöntemlerden biri Paykasa olacaktır. Bu yöntem sayesinde hiçbir şekilde sorun yaşamadan hızlı şekilde ödeme yapabiliyorsunuz. Öncelikle oldukça güvenli olduğunu söylemek gerekiyor. Bu güvenliğin yanında insanlar bu yöntem üzerinde hiçbir şekilde ek bir ödeme yapmak durumunda kalmıyor. Dolayısıyla da insanlar internet alışverişlerinde çok daha başarılı bir şekilde hareket edebiliyor.

Betsat Giriş

Ön ödemeli kart seçeneklerinden biri Paykasa olarak karşınıza çıkıyor. Bu yöntem üzerinden alışveriş yapmak ya da bir ödeme yapmak çok kolaydır. Sadece en fazla 5 dakika bekleme süresi söz konusu oluyor. Bu bekleme süresi söz konusu olsa da komisyon alımı kesinlikle karşınıza çıkmayacaktır. O nedenle de ek bir ödeme yapmanıza gerek kalmaz. Burada 16 haneli bir kart söz konusudur. Bu kartın yanında güvenlik kodu ve kullanım tarihi de vardır. Bu bilgiler üzerinden internet sayesinde hızlı bir şekilde işlem yapabiliyorsunuz.

Paykasa

Nasıl Kullanılır?

Kullanım sağlamak istiyorsanız Paykasa yönteminin geçerli olduğu bölümlerden birinde yer almanız gerekiyor. Eğer ki böyle bir alan bulabiliyorsanız o zaman kazanmanız da bir hayli kolay olacaktır. İlk olarak burada 16 haneli bir kod girilmesi gerekiyor. Bu kodun yanında CV kodunun da verilmesi önemlidir. Daha sonrasında ise yapmanız gereken hemen son kullanım tarihini girmek olacaktır. Ancak bu şekilde sorunsuz hizmet alabiliyorsunuz. Burada belirli limitler vardır. O nedenle yöntem güvenilir bir şekilde hizmet verir. Euro cinsinden hizmet almak zorundasınız.

Paykasa Ödeme

Avantajları Nelerdir?

Genel olarak kredi kartı ya da havale yöntemlerinde kendi kişisel bilgilerinizi vermek istemiyorsanız Paykasa üzerinden bilgilerinizi paylaşmak durumunda kalmayacaksınız. O nedenle de sorun oluşmayacak, kar elde etmek çok daha kolay olacaktır. Öncelikle yapmanız gereken en önemli şey burada ya tam ya da parçalı yatırımlar yapmaktır. Yani 50 Euro değerinde bir harcama yapabileceğiniz gibi 2 kere 25 Euro değerine bir harcama yapma hakkınızın olduğunu da görebiliyorsunuz. Bu kolay ve güvenilir bir alışveriş sunuyor. Betsat sitesinde yapacağınız ilk yatırımlarınıza özel olarak Betsat İlk Üyelik Bonusu promosyonundan yararlanma imkanınız bulunmaktadır.

Bizi Takip Edin!

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • Pinterest
  • Instagram
  • Youtube
  • Linkedin