Betsat Güncel Adresine Giriş Yapmak İçin Tıklayın!

Paykasa Bozdurma ( Paykasa Bozum ) Nedir ?

Kasım 2, 2017 Posted in Para Yatırma

Paykasa Bozum

Sanal kart, e-cüzdan, ön ödemeli kart gibi isimlerle anılan Paykasa bozum yapıldığı durumda çok önemli kazançlar elde etmenize yardımcı olan ve bunun yanı sıra uzun vadede yatırım aracı olarak da kullanılabilecek bir sanal ödeme sistemidir. Paykasa bozum işlemleri ise sadece bu konuda izinli olan firmalar üzerinden yapılmalıdır. Dünya genelinde binlerce alışveriş sitesinde geçerli olan bu kart birimi ile birlikte para yatırma ve para çekme işlemlerinizi bütün bankaların bankamatiklerinden yapabilirsiniz.

Betsat ‘ ta Paykasa İle İşlem Gerçekleştirebilir , Yatırım Bonuslarından Faydalanabilirsiniz !

Betsat Giriş

Kart sistemlerinin alternatif özelliklere sahip olması, gelişen teknoloji ile birlikte artık kaçınılmaz bir hal aldı. Kredi kartlarının bünyesinde var olan sorunlar, hesap kartlarının işlevsiz olması, yaşanan güvenlik sorunları, birtakım girişimcileri harekete geçirdi. Artık, Eco Payz, Astro Pay Kart ve Pay Kasa gibi markalar karşımıza çıkmaya başladı. Hem kredi kartı hem de hesap kartı özelliğini içerisinde doğal olarak bulunduran, üzerine üstlük bu aşamada bir de ekstra kazanç elde etmenize yardımcı olan bu kart sistemlerine sahip olabilmek için bir ön ücret ödemeye ya da yıllık veya aylık olarak bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Kart üyeleri, diledikleri zaman harcamalarını yapabiliyor ve eğer bütçeleri yeteri kadar elvermiyorsa bir daha kart almadan kullanımı kapatabiliyor. Ayrıca bir banka müşterisi olmadığınız için çeşitli kampanyalara katılmanız için sizleri kandıran veya birtakım işlemlere zorlayan banka canlı destek hattı da bulunmuyor. Burada her kullanıcı özgür olarak değerlendiriliyor.

Paykasa Bozdurma Nedir?

Paykasa bozum demek, almış olduğunuz kartların içerisinde yer alan dolar veya euro kurunu, TL cinsinden bir reseller sitesi üzerinden TL’ye çevirmeniz demektir. Tabii bu durum diğer para birimlerinin kendi aralarında yapılacağı çevrimler için de geçerlidir. Çünkü bu kart yapısında pek çok para birimi bulunuyor. Bu kartı bozdurabilmek için öncelikle güvenilir bozum yapan resmi siteye giriş yapmanız gerekiyor. Paykasa resmi internet adresi içerisinde yer alan bozdurma linkine tıkladığınız zaman sizler için hazırlanan limitlere göz atabilirsiniz. Paykasa kodu sadece müşteri hizmetleri ile paylaşılmalıdır. Sadece 15 dakika içerisinde paranızın toplam değeri ve kuru hesaplanarak kuruş da dahil olmak üzere hesaplarınıza geri ödeme yapılmaktadır.

Paykasa ile Alışveriş

Paykasa bozum işlemlerinizi tamamlamadan önce ya da tamamladıktan hemen sonra da alışveriş yapma şansına sahip olabiliyorsunuz. Bu kartla alışveriş yapabilmeniz için 16 haneli kodunuzu kullanmanız yeterli oluyor. Kredi kartlarında olduğu gibi CVV kodu veya son kullanma tarihi gibi bilgileri girmenize gerek kalmadan zamandan da kazanç elde ederek hemen işlemlere başlayabilirsiniz. 10 euro’dan 5 bin euro’ya kadar limitleri olan bu kartlarda, aynı zamanda bütçenizi aşma gibi bir sorunla da karşılaşmıyorsunuz. Limitiniz bittiği anda kartınız da son bulduğu için ay sonunda sürpriz ekstreler ile karşılaşmıyorsunuz. Buradan işlemlerinizi hemen yapabilir ve güvenle alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Paykasa Bozum

Bizi Takip Edin!

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • Pinterest
  • Instagram
  • Youtube
  • Linkedin