Betsat Güncel Adresine Giriş Yapmak İçin Tıklayın!

Osmanlıspor Galatasaray Maç Tahmini 19 Ağustos 2017

Ağustos 18, 2017 Posted in Maç Analizleri

Süper Ligde heyecan akldığı yerden devam ediyor. Bu hafta Osmanlıspor Galatasaray ı ağırlıyor. İlk haftaki Galatasaray ın performanısında sonra Osmanlıspor Galatasaray Maç Tahmini için bir çok analiz mevcut.betsat giriş

Osmanlıspor Galatasaray Maç Tahmini

Galasaray lige hızlı bir başlangıç yaptı. Osmanlıspor ise ilk hafta aradığını bulamadı. Yemi taranferlerin takıma adapte olmaya başladığı satı kırmızılılzar Osmanlıspor karşısında da galip gelip seri yakalamanın peşinde Osmanlıspor ise ilk galibiyetini alarak ligde yoluna devam etmek için çıkış peşinde.Sarı kırmızılılar bu karşılaşma için her ne kadar favori durumunda olsalarda Osmanlıspor kolay kolay teslim olmayacaktır. İki takımda kontrollü başlayıp daha sonradan üstünlüğü ele almaya çalışacaklar. Bu noktada da Galatasray kadrosu ve tecrübeli oyuncularıyla bir adım önde görünüyor.

Osmanlıspor Galatasaray Maçı Hangi Kanalda , Osmanlıspor Galatasaray Maçı Saat Kaçta

Osmanlıspor Galatasaray

Saat 21:45 te başlayacak olan karşılama beIN SPORTS 1 kanalından Osmalıspor Galatasaray Maçı Canlı İzle’nebilecek.

Betsat sitesinde bu maç ile ilgili olarak yüksek ornalar olmakla birlikte sizler de hem bu maçın heyecanına ortak olmak hemde kazanö sağlamak için bu yüksek oranları değerlendirebilirsiniz. Bunun için sadece Betsat sitesine giriş yapmanız yeterli olacaktır. Aynı zamanda Betsat sitesindeki Canlı Bahisler‘i de değerlendirerek kazancınızı katlayabilirsiniz.

Osmanlıspor Galatasaray Maçı Oranları

Osmanlıspor Galatasaray Betsat oran

Tagged with:

Bizi Takip Edin!

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • Pinterest
  • Instagram
  • Youtube
  • Linkedin