Betsat Güncel Adresine Giriş Yapmak İçin Tıklayın!

Jeton Kart Bozdurma Nasıl Yapılır ?

Ekim 19, 2017 Posted in Para Yatırma

Jeton Kart Bozdurma

Sanal kartlar arasında önemli markalardan biri olan Jeton kart bozdurma imkanı ile de sonradan kur farkı ile birlikte para kazanmanıza yardımcı oluyor. Yeni nesil ödeme imkanlarından biri olan e-cüzdan veya ön ödemeli sanal kart servisleri pek çok alanda sizlere avantaj sağlıyor. Bu kart sistemleri ile birlikte kendi bütçenizi bilerek alışveriş veya bahis sitelerinde ona göre para harcıyorsunuz. Bunun yanında Jeton kart bozdurma olanaklarıyla birlikte artan döviz kurunu da değerlendirerek paralarınızı değerlendirebilirsiniz. Son derece kurumsal, lisanslı ve güvenilir bir siteye ve yapıya sahip olan Jeton markası, sektördeki diğer rakipleriyle de ciddi anlamda rekabet halinde. Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa’nın önemli ülkelerinde büyük ilgi gören ve sonrasında da Türkiye’ye gelen bu marka, yavaş yavaş kendine ait bir kullanıcı kitlesi oluşturmaya başladı. Üyelerine büyük avantajlar sağlayan, her bütçeye uygun limitler bulunduran ve bunun yanı sıra sizlere ekstra hediyeler de sağlayan bu sanal kart markası ile alışverişleriniz artık çok daha kolay. Jeton üyeleri, sadece kart numaralarını girerek CVV ya da son kullanma tarihi gibi bilgileri girmeden ve zaman kaybetmeden işlem yapabiliyor. Üstelik sistemin kurumsal yapısından dolayı bütün bilgileriniz koruma altına alınıyor. Canlı destek birimi de ekranın sağ alt bölümünde sizlere yardımcı oluyor. Buraya bağlanarak gerekli yanıtları alabiliyor ve sonrasında para kazanma şansına sahip olabiliyorsunuz.

Betsat30

Jeton Kart Nasıl Bozdurulur?

Jeton kart bozdurma işlemleri için öncelikle mutlaka resmi siteye giriş yapmanız gerekiyor. İnternet adresi üzerinden bağlanarak işlemlerinize başlayabilirsiniz. Bütün satın alma ve bozum işlemlerinizi yapabilmeniz için ilk olarak resmi  sayfa üzerinden “kayıt ol” bölümüne tıklamanız gerekiyor. Çünkü bu sistemin müşterisi olmadan para alma veya bozdurma gibi bir durum söz konusu değil. Üyelik işlemlerinizi tamamladıktan hemen sonra Jeton üyelik hesaplarınız üzerinden bankanızı seçiyorsunuz. Şube kodu ile birlikte IBAN numaralarınızı yazarak hesap ekleme işlemlerinizi tamamlıyorsunuz. Site üzerinde yer alan “bozdur” bölümüne giriş yaparak eklemiş olduğunuz banka hesabınızı ve kartınızı euro ya da dolar cinsi üzerinden seçiyorsunuz. Değer seçimini yaptıktan sonra kart numarasını girerek buradan geçen kısa bir süte içerisinde bozulmuş bir şekilde paranızı hesaplarınızda görebiliyorsunuz. 7 gün 24 saat boyunca canlı destek birimine bağlanabilir ve buradan da yardım alabilirsiniz. Jeton ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi destek hatları bölümünden öğrenebilirsiniz.

Jetonun Avantajları Neler?

Bu kart sistemi sizlere alışveriş sitelerinde hızlı, güvenilir, hesaplı ve bilinçli işlem yapmanızı sağlıyor. Jeton kart bozdurma imkanları sayesinde de paraya ihtiyacınız olduğu zaman döviz üzerinden işlem yapabiliyorsunuz. Kart işlemleri esnasında bütün bilgileriniz koruma altına alınıyor. Bütçe sınırlaması nedeniyle şok faturalar ortaya çıkmıyor.

Sizlerde Betsat sitesine Jeton Kart ile yatırımlarda bulunarak Betsat Bonusları Kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

Tagged with:

Bizi Takip Edin!

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • Pinterest
  • Instagram
  • Youtube
  • Linkedin