Betsat Güncel Adresine Giriş Yapmak İçin Tıklayın!

İlk Yatırım Bonusu %100 Oranında Betsat ‘ ta !

Eylül 30, 2018 Posted in Betsat Bonuslar

Betsat Yepyeni Tasarımı ve Yepyeni Teklifleri ile Karşınızda ! İlk Yatırım Bonusu ile %100 Oranında Kârdasınız !

Betsat ‘ ın birbirinden avantajlı promosyonlarını görmek , en yüksek oranlar ile kazanmak için buton aracılığıyla siteye erişim sağlayabilirsiniz.

En güncel yatırım – çekim seçeneklerini bünyesinde barındıran firmadan çok özel bir teklif daha var. Bildiğiniz gibi Betsat yeni tasarımına geçti ve tek cüzdan ile işlem yapma imkanını kullanıcılarına sundu. Tüm bu yeniliklerin yanı sıra , yepyeni bonuslarıyla da kullanıcılarını memnun eden firmada şimdi ilk yatırım bonusu aktif ! Bonus kapsamında yapacağınız ilk yatırıma tam %100 oranında bonus sunuluyor ! Henüz bir üyelik sahibi değilseniz , saniyeler içerisinde oluşturabilir sayısız fırsattan yararlanabilirsiniz !

İlk Yatırım Bonusu ile Kripto Para, Ecopayz, Paykasa ve Astropay yöntemlerine 1 – 7 Ekim 2018 tarihleri arasında %100 Bonus alabilirsiniz !

 

%100 İlk Yatırım Bonusu ile Yüzünüz Gülecek !

1 – 7 Ağustos 2018 tarihleri arasında , Kripto Para, Ecopayz, Paykasa ve Astropay yöntemlerini kullanın , güldüren bonustan faydalanın. İlk yatırımınıza %100 oranında 100 Türk Lirası tutarına kadar bonus alacaksınız. Firmada piyasanın en güncel kripto para birimleri ile de işlem yapabilirsiniz. Betsat ‘ ta kripto para ile işlem yaparken ; Bitcoin, Ethereum, Ripple, Litecoin, Stellar, Dash, Dogecoin, Augur, Zcash, Iconomi, Melon, Gnosis para birimlerini kullanabilirsiniz. Her bir coin için özel cüzdan hesabı olan firma her yatırımınıza %100 oranında bonus veriyor.

Kripto Para, Ecopayz, Paykasa ve Astropay yöntemleri ile yapacağınız yatırım sonrası , canlı yardım hattına bağlanarak , anında bonus alabilirsiniz !

Ayrıca firmanın bütün güncel bonus ve de promosyonlarının takibi ve incelenmesi açısından, siteye giriş yaparak , bonus ve promosyonlar sekmesine göz atabilirsiniz. İlk yatırım bonusu tüm kullanıcılara aktiftir. Yatırım işlemi sonrasında ek bir işleme gerek kalmadan canlı yardımdan bonusunuzu talep edebilirsiniz. Promosyondan sadece tek 1 yöntem ile faydalanabilirsiniz. İlgili tarihlerde geçerli promosyon nezdinde , 24 saat içinde çekim işlemi yaptıysanız , bonustan yararlanamazsınız.

Bizi Takip Edin!

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • Pinterest
  • Instagram
  • Youtube
  • Linkedin