Betsat Güncel Adresine Giriş Yapmak İçin Tıklayın!

Ecopayz Nedir ?

Kasım 15, 2017 Posted in Para Yatırma

İnternet üzerinden alışveriş yapacaksanız, bu aşamada kişisel bilgilerinizi paylaşmak istemiyorsanız o zaman Ecopayz yöntemi sayesinde güvenli alışveriş yapabiliyorsunuz. Yani bu kart ön ödemeli bir karttır. İçerisine istediğiniz kadar para yatırırsınız ve sonrasında da hemen kullanıma başlarsınız. Bu sayede güvenilir bir hizmet almış olursunuz. Yatırım aşamasında sizlere sunulan bir bekleme süresi de söz konusu olmayacak, yani hızlı hizmet alabileceksiniz.

Betsat Giriş

Öncelikle Ecopayz bir ön ödemeli kart sistemi olarak karşınıza çıkıyor. Gerek yurtdışı gerek ise yurtiçi ödemelerinizde kullanabileceğiniz güvenilir bir yöntem olarak karşınıza çıkıyor. Bu yöntemi kullanan kullanıcıların kişisel bilgilerini hiçbir şekilde açığa çıkarmaması önemli bir avantajdır. Yani bir ödeme yaparken kişisel bilgilerinizi sunmak durumunda değilsiniz. Öncelikle bir hesap açmanız ve para yatırmanız gerekir. Sonrasında ise hiçbir şekilde sorun yaşamadan para yatırma işlemlerinizi yapabilirsiniz. Ecopayz dünya çapında kullanılan en belirgin yöntemlerden biridir.

Nasıl Kullanılır?

Öncelikle bir hesabı açmanız gerekiyor. Bu hesabı ise belirli sitelerden açabiliyorsunuz. Bilgilerinizi birbirinden farklı siteler ile paylaşmak yerine sadece Eco satış sitelerinde paylaşmanız yeterli oluyor. Daha sonrasında sizlere bir ön ödemeli hesap açılıyor. Bu hesap üzerine ise bir kere para yatırmanız gerekiyor. Bunu istediğiniz herhangi bir yöntem ile yapabiliyorsunuz. Daha sonrasında ise başka siteler üzerindeki alışverişlerinizde bu Eco kartını kullanabiliyorsunuz. 16 haneli bir elektronik kart söz konusudur. Tabi ki isterseniz gerçek kart alma hakkına da sahip olabiliyorsunuz. Bu kartlar ile ATM üzerinden para çekimi ve yatırımı yapma hakkına da sahip olabiliyorsunuz.

Ecopayz Nedir ?

Ecopayz Nedir ?

Avantajları Nedir?

Artık günümüzde ne yazık ki pek çok site var ve bu sitelerin üzerinde de alışverişlerin yapıldığını görebiliyorsunuz. O nedenle de burada güvenli bir şekilde alışveriş yapmak gerçekten de çok önemli bir konudur. Eğer ki güvenli bir şekilde alışveriş yapılabiliyorsa sorun yaşanmaz. Ecopayz sayesinde güvenli bir şekilde alışveriş yapabiliyorsunuz. Özellikle de dolandırıcılık durumunun önüne geçilebilmesi için tüm önlemler alınıyor. Sürekli olarak bilgilerinizi internet ortamı ile paylaşmanız gerekmiyor. Üstelik bekleme süresi olmadan da alışveriş yapabiliyorsunuz.

Ecopayz Nedir ?

Ecopayz Nedir ?

Yapacağınız yatırımlara özel olarak bonus kampanyaları bulunmaktadır. Sizlerde Eco yöntemi ile yatırımlarda bulunarak bonus kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Bir çok bonus kampanyaları da bulunmaktadır. Betsat Bonusları kısmından bonus kampanyaları ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Ecopayz nedir sorusu ise bir çok kişinin tam olarak ne olduğu bilmediği yöntemlerden birisidir. Sizler site üzerinden kayıt formu oluşturarak Eco dünyasına katılabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • Pinterest
  • Instagram
  • Youtube
  • Linkedin