Betsat Güncel Adresine Giriş Yapmak İçin Tıklayın!

Düello Kombine Bonusu

Ağustos 20, 2018 Posted in Betsat Bonuslar

Betsat’ta sizlere çok özel bir kampanya. Başka hiç bir yerde olmayan düello maçları ile bonus fırsatı. Düello kombine bonusu sadece Betsat’ta. Siz de şimdi Betsat’a giriş yaparak bu fırsattan yararlanabilirsiniz.

Betsat sitesine giriş yaptıktan sonra kombine kuponlarınızı oluşturun, kazanmaya başlayın. 50 TL’lik para yatırma işlemi ardından, Salı – Çarşamba ve Perşembe günleri Düello maçlarında kombine yaparak bonus kazanabilirsiniz. Kombine kuponunuzda maçların 1/X/2 marketlerine en az 50 TL değerinde 3 lü kombine yapılması gerekmektedir. Sonrasında Düello kombine bonusu sizlerin olmaktadır. Siz de bu çok özel fırsattan yararlanmak için Betsat’a giriş yapabilirsiniz.

Kampanya dahilinde 50 TL kombine bonusu sizleri bekliyor. Kullanıcı adınız ve kupon numaranızı Duello kombine bonusu konu başlığıyla [email protected] adresine gönderin bonusun sahibi olun. Birbirinden avantajlı bonusları ve uygun çevrim şartları ile Betsat sitesi sizleri beklemektedir. Betsat’ta düello nasıl oynanır hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Betsat bu çok özel düello maçlarını uzun süredir üyelerine sunmaktadır. Başka hiç bir yerde bulamayacağınız özel maçlara özel oranlar eşliğinde şimdi de kombine kupon yapmanız halinda bonus sizleri beklemekte. Düello kombine bonusu ile siteye giriş yaparak çok özel fırsatlardan yararlanın. Bu kampanya yalnızca Betsat sitesinde tüm üyelere özeldir. Siz de belirtilen  1/X/2 marketlere bahislerinizi yapın, kuponunuzu gerçekleştirerek kazanmaya başlayın. Betsat sitesi sizleri beklemektedir. Detaylı bilgi için sitenin güncel adresine giriş yapmanız yeterlidir. Daha fazla detaylı bilgi promosyonlar bölümünde tüm üyeleri beklemektedir.

Bizi Takip Edin!

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • Pinterest
  • Instagram
  • Youtube
  • Linkedin