Betsat Güncel Adresine Giriş Yapmak İçin Tıklayın!

Cepbank Akbank Nasıl Yapılır ?

Mart 27, 2019 Posted in Para Yatırma

Betsat sitesine 10 ayrı bankanın sunduğu ‘ Cepbank ‘ yöntemi ile yatırım yapabilirsiniz !

Yeni bir sistem olan Cepbank sayesinde banka hesabı olmayan kişilere bile para gönderimi yapabiliyorsunuz. Özellikle de Cepbank Akbank seçeneği sayesinde çok hızlı bir şekilde para yatırma ve çekme hakkına sahip olabiliyorsunuz. Cep telefonlarınız üzerinden online bir şekilde hizmet alabileceksiniz. Üstelik sadece 15 dakika içerisinde paranın karşı tarafa iletildiğinden emin olabiliyorsunuz. Gün içerisinde bankaya ya da ATM’ye gitmeye vakti olmayanlar için oldukça kaliteli bir yöntemdir.

Cepbank Nedir?

Cepbank kelime olarak cebe havale anlamına geliyor. Eğer ki cebe havale yapmak istiyorsanız karşınızdaki kişinin banka hesabının olması gerekmiyor. Bunun yerine cep telefon numarasının olması ise zorunlu bir durumdur. Çünkü cep telefonu numarası üzerinden hizmet alıyor olmanız gerekiyor. Aynı zamanda havale aşamasında belirli komisyonlar alınabiliyor. Komisyon alındığı durumlarda yatırımları ona göre planlamak önemli bir konudur. Para yatıracaksanız burada en az 20 TL değerinde en çok ise 1000 TL değerinde bir yatırım sağlamanız gerekecektir.

Cepbank Akbank

Cebe Havale Nasıl Yapılır?

İlk olarak Cepbank Akbank için internet bankacılığını kullanabiliyor olmanız gerekiyor. İnternet bankacılığı üzerinden para gönder seçeneğini kullanmalısınız. Burada cebe havale seçeneğini seçmeniz gerekiyor. Burada telefon numarasını yazmalısınız. Göndereceğiniz kişinin telefon numarasını da belirtmeniz gerekiyor. Aynı zamanda ne kadar yatırım yapmak istediğinizi de belirtmeniz önemli bir konudur. Bu şekilde yatırım işlemlerini çok kolay bir şekilde yapabiliyorsunuz. Sadece 15 dakika içerisinde paranın karşı tarafa ulaştırıldığından da emin olabiliyorsunuz.

Cebe Gelen Para Nasıl Çekilir?

Öncelikle para geldikten sonra bunu çekmek oldukça kolay olacaktır. Cepbank Akbank için hemen Akbank ATM’lerine gitmelisiniz. Burada kartsız işlemler bölümüne girmeniz gerekiyor. Oradan da para çekme bölümüne girmeniz önemlidir. Bankamatik sizlerden belirli bilgileri isteyecektir. O bilgileri girdiğiniz zaman direkt olarak çekim işlemlerini yapabiliyorsunuz. Üstelik para çekimi için belirli bir saat diliminde yer almak zorunda da değilsiniz. Turkbet giriş adresinde geniş cepbank seçenekleri bulunuyor. 7 gün 24 saat gönderilen parayı çekebilme hakkınız olacaktır. İnsanlar bu yöntem sayesinde hem kolay hem de hızlı bir şekilde para çekim işlemlerini yapabiliyor. Bu da hızlı hizmet almanıza yardımcı oluyor. Cepbank akbank işe kolaylıkla yatırımlar sağlanıyor.

Betsat ‘ ta sayısız yatırım yöntemi ve bonuslar sizi bekliyor ! Her yatırım yöntemine bonus veren Betsat ‘ a giriş yaparak detayları inceleyebilirsiniz !

Bizi Takip Edin!

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • Pinterest
  • Instagram
  • Youtube
  • Linkedin