Betsat Güncel Adresine Giriş Yapmak İçin Tıklayın!

Blood Sucker 2 Slot Oyunu İle Sizde Kazanın !

Aralık 10, 2017 Posted in Betsat

Betsat sitesinin sunduğu Blood Sucker 2 Slot Oyunu İle Günün Her Saatine Kazanç Sağlayarak Girebilirsiniz.

Netent oyunları günümüzde en yaygın olarak tercih edilmesinin nedeni ise, popülaritesi yüksek oyunların bulunuyor olmasıdır. Grafik ve gerçeklik ile sizlerin daha yüksek seviyelerde oyunlar keyif almanızı sağlamaktadır. Blood Sucker 2 Slot oyunu ise sizlerin hayal gücünü yüksek seviyelere çıkarmaktadır. Heyecan ve action dolu olan bu oyunda para kazanma imkanınızda bulunmaktadır. Sizlere oyun içerisinde belirlenmiş olan miktarlar doğrultusunda katılım sağlayarak kazançlar sağlayabilirsiniz. Oyun içerisinde vampirleri andıran tüm özellikler bulunmaktadır. Ses ve gerçeklik özelliği ile sizlerde Blood Sucker 2 Slot Oyunu oynarak eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Betsat Casino Blood Sucker 2 Slot Oyunu

Oyun içerisinde 25 kazanç çizgisi, 5 çarktan oluşan Blood Sucker 2 Slot Oyunu içerisinde bir çok Silah, şişe, kan ve vampirlerle ilgili tüm semboller yer almaktadır. Oyun esnasında karşınıza Gelin kıyafeti giymiş bir bayan kostumu, dolunay vaktinde kan emen bir Scatter sembolüne işaret etmektedir. Oyunda kazanma oranınız arttıran ve herkesin bildiği Wild sembolüde bulunmaktadır. Oyun esnasında karşınıza en az 3 adet Scatter sembolü çıktığında  10 tane bedava çevirme yapma hakkınız bulunmaktadır. Oyun esnasında soldan sağa 3 veya daha fazla bonus sembolü çıkması durumunda, bonus oyun hakkının başlangıç aşamasını oluşturmaktadır. Bonus sembolünün çıktığı zaman oyun esnasında ikinci bir pencere karşımıza çıkmaktadır. Karşımıza çıkan üstü kapalı tabutlarda bonuslar kazanma hakkınız bulunmaktadır. Bazı tabutlarda ise vampirlerin çıkma durumu bulunmaktadır.

Betsat sitesinde her hafta sizlerin huzuruna sunulan Vegas Slot Turnuvasına katılım sağlayabilirsiniz. Bir çok kişi tarafında tercih edilen turnuvadan payınıza düşen miktarları alabilirsiniz

Bizi Takip Edin!

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • Pinterest
  • Instagram
  • Youtube
  • Linkedin