Betsat Güncel Adresine Giriş Yapmak İçin Tıklayın!

Betsat14 Yeni Adresi

Ekim 31, 2017 Posted in Betsat Giriş Adresi

Betsat Sitesi Son Yaşanan Kısıtlama Ardından Betsat14 olarak hizmetlerine devam edecektir !

Betsat14

Her yabancı ülke menşeili sitede olduğu gibi yakın dönem içerisinde Betsat firmasının da alan adı engellenmiştir. Engelleme faaliyetleri Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından uygulanır. Temel maksat, Türkiye üzerinde ikamet eden kullanıcıların doğrudan siteye erişmemelerinin sağlanmasıdır. Bu yüzden engellenen adresi kullanan kullanıcılar BTK’nın yasal bildiri yazısı ile karşılaşırlar. Firmanın bu bağlamda kapalı olduğu düşünülmemelidir. Yapılması gereken en son alınan güncel giriş bağlantısı Betsat14 uzantısını kullanmaktır. Yeni alınan bağlantıyı kullandığınızda BTK’nın engel taşıyan yazısı ya da uyarı ile karşılaşmadan, ana sayfa ekranına ulaşabilirsiniz. Engellemeler, yeni alan adı alınarak çözüme ulaştırılır. Daha önceden kullanılan alan adları bu vesile ile geçersiz sayılsa da, sonradan alınan yeni adresi kullanarak giriş yapabilirsiniz.

Betsat14

Adreslerin alınması, giriş uzantısında Betsat isminin bozulmadan ya da değiştirilmeden, yanına eklenen rakamlar ile sağlanır. Bu yüzden giriş bağlantısında sitenin adının doğru yazdığınıza ve güncel rakamın ne olduğuna dikkat etmelisiniz. Taklit siteler olabildiğinden her zaman giriş yaparken, uzantıyı kontrol etmede yarar vardır. Bunun yanı sıra son alınan adres bağlantısı, teknik çalışanlar tarafından hemen alınır. Gecikme olmaz ve sitenin günlerce erişememe gibi problemleri de ortada olmamaktadır. Ortalama 1 dakika ya da 5 dakika arasında yeni giriş adresi alınarak giriş yapabilmeniz sağlanır. BTK’nın son yaptığı erişim engelinden sonra alınan güncel adres içinde aynı durum söz konusudur. Betsat alan adı, tüm kullanıcıların rahat şekilde ana sayfaya giriş yapabilmeleri adına alınmıştır.

Betsat Nasıl Bir Site?

Uzun yıllardan beridir, günümüze kadar hizmetlerini veren uluslararası alanda da çalışmaları olan bir markadır. Betsat sitesinin hizmetleri, Curacao Hükümeti üzerinden alınan lisans ile verilir. Sitenin tasarımı mavi ve sarı tonları ile bazı kısımlarında beyaz alanları barındırılarak verilir. Türkçe dil imkanına sahip olan site birçok özel hizmeti de bünyesinde bulundurmakta ve kullanıcılarına sunmaktadır. Hizmetlerin tümünden yararlanmak adına son alınan Betsat14 uzantısını girmelisiniz. Böylece güncel adres ile giriş yaptığınızda, sunulan tüm ürün yelpazelerini görebilir bonus ve promosyonları inceleyebilir , Canlı Yardıma bağlanarak, merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • Pinterest
  • Instagram
  • Youtube
  • Linkedin