Betsat Güncel Adresine Giriş Yapmak İçin Tıklayın!

Betsat Yatırım ve Çekim Limitleri

Mart 22, 2018 Posted in Betsat

Betsat Yatırım ve Çekim işlemlerinde , alt ve üst limit sorunu yaşamazsınız. Minimum 1 Türk Lirası ile yatırım yapabileceğiniz sitede aynı gün içerisinde 100.000 Türk Lirasına kadar da çekim işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Betsat Yatırım ve Çekim İşlemlerinde Limit Sorunu Yok !

En güncel yatırım ve de çekim yöntemlerini kullanarak işlem gerçekleştirebileceğiniz site Betsat ‘ ta , limit problemi yaşamadan faaliyet gösterebilirsiniz.

Betsat Yatırım ve Çekim

Yatırım Alt – Üst Limitleri ve Yöntemler ;

Cepbank : 10 ayrı bankanın cepbank yöntemi ile yatırım sağlayabildiğiniz Betsat ‘ ta , işlem süresi maximum 1 saattir. İşlem için herhangi bir ücret söz konusu değildir. Cepbank ile minimum yatırım 20 Türk Lirası , maximum yatırım ise 1.000 Türk Lirasıdır.

 

QR / Kare Kodu : Ziraat , Garanti , QNB Finans , İş Bankası , Yapı Kredi , TEB , Enpara ve ING bankasının QR Kod yöntemi ile Betsat ‘ ta minimum 50 Türk Lirası ve maximum 4.000 Türk Lirası tutarında yatırım sağlayabilirsiniz. İşlem süresi maximum 30 dakikadır.

 

Akbank Referans Kodu : Bu yöntem vasıtası ile de site içerisinde maximum 30 dakikada işlem gerçekleştirebilir , minimum 50 Türk Lirası ve maximum 4.000 Türk Lirası olmak üzere yatırım sağlayabilirsiniz.

 

Western Union : Bu yöntem aracılığı ile de Betsat ‘ ta ücretsiz bir şekilde işlem sağlayabilirsiniz. Bu yöntemi kullanarak minimum 250 Amerikan Doları ve maximum 4.000 Amerikan Doları tutarında yatırım sağlayabilirsiniz.

 

Ecopayz : En çok kullanılan sanal kartlardan birtanesi olan Ecopayz ile Betsat ‘ ta , minimum 1 Türk Lirası ve maximum 20.000 Türk Lirası yatırım sağlayabilirsiniz.

 

 

Astropay : Yine çok kullanılan bu yöntem ile , minimum 10 Amerikan Doları tutarında yatırım sağlama imkanına sahipsiniz.

 

Paykasa : Bu ön ödemeli kart sistemi ile de yine Betsat ‘ ta minimum 10 Euro tutarında yatırım sağlama imkanına sahipsiniz.

 

Jeton Kart / Cüzdan : Anında işlem gerçekleştirebileceğiniz bu yöntem ile minimum 10 Euro veya 10 Türk Lirası tutarında yatırım sağlama imkanına sahipsiniz.

 

Kripto Para : Son dönemde çok revaçta olan ve hakkında da çok konuşulan bu yöntem ile Betsat ‘ ta sorunsuzca yatırım sağlayabilirsiniz. Sitede Bitcoin , Litecoin , Dash , DogeCoin , Ripple , Stellar ve Ethereum para birimlerini kullanabilir , minimum 1 Türk Lirası tutarında yatırım sağlayabilirsiniz.

Çekim Alt – Üst Limitleri ve Yöntemler ;

Banka Havalesi : Bu yöntem vasıtasıyla Akbank , Garanti , İş , Yapı Kredi , TEB , Ziraat , QNB Finans , Türkiye Finans , Katılım Bankası , Vakıfbank ve ING bankaları heasaplarınıza çekim talebi verebilirsiniz. Minimum 200 Türk Lirası ve maximum 100.000 Türk Lirası tutarında çekim talebi verebilirsiniz.

Ecopayz : Bu sanal kart yöntemini kullanarak Betsat ‘ ta çekim talebi verebilirsiniz. Minimum 5 Türk Lirası ve maximum 20.000 Türk Lirasına kadar günlük işlem talebinde bulunabilirsiniz.

Jeton : Bu yöntem aracılığı ile de çekim talebi verebildiğiniz Betsat ‘ ta , minimum çekim miktarı 20 Türk Lirasıdır.

Bizi Takip Edin!

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • Pinterest
  • Instagram
  • Youtube
  • Linkedin