Betsat Güncel Adresine Giriş Yapmak İçin Tıklayın!

Betsat Resmi Sponsoru

Aralık 18, 2017 Posted in Betsat

Betsat Resmi Sponsoru İrlanda Devi Limerick oldu.

Avrupa’nın ve Türkiye’nin en çok tercih edilen bahis firması olan Betsat Resmi Sponsoru İrlanda’nın güçlü ekiplerinden Limerick FC takımı olmuştur. İrlanda’da bu sezon iyi mücadele eden ve Limerick FC takımı ligi 7. sırada tamamladı. Genç ve rotasyonlu bir kadrosu bulunan oynadığı futbol ile taraflı tarafsız herkesin beğenesi kazanan İrlanda temsilcisi önümüzdeki yıllarda İrlanda ligin fıtına gibi esecektir. Betsat firması İrlanda’da resmi görüşmeler sonucunda anlaşarak sponsorluk anlaşması imzaladılar. Kulüp başkanının İrlanda kanalında konuk olduğunda Betsat hakkında gelen soruya, harika bir firma ile sponsorluk anlaşması sağladık. Betsat tüm Avrupa’da bilinen büyük bir firma olduğunu biliyoruz. Bizler kulüp olarak Betsat ile çalışmaktan gururuz duyuyoruz açıklamasında bulundu.

Betsat Giriş

Limerick takımı 1937 yılında kurulan bir kulüptür. 80 yıllık geçmişine bir çok başarı sığdırlar. Bu sezon ligi istedikleri yerde bitiremeyen Limerick takımı genç kadrosu ile önümüzdeki sezon fırtına gibi başlangıç yapacaktır. Sezon başarında istedikleri oyunu sergileyemeyen Limerick takımı ligin ortalarına geldikçe takım içerisinde uyum arttı. 52 yaşındaki teknik direktör Beil McDonald önümüzdeki sezon harika bir futbol oynayarak şampiyonluğa yürümek istiyoruz açıklamasında bulundu.

Takım içerisinde bir çok yıldız oyuncu bulunuyor. Bu sezon İngiliz devi ile oynadıkları harika maçta ilk yarı rakibine 2.0 kaybetmesine rağmen karşılaşmayı 3.2 kazanmasını bildi. İkinci yarıda buldukları harika goller ile ligin kalitesinin ne kadar üst sıralarda olduğunu bizlere göstermiş oldu. 5000 kişilik harika zemini ve konumu olan Markets Field stadında maçlarını oynuyorlar. Betsat Resmi Sponsoru ile 2017 yılının sonunda sağlamış oldukları anlaşma ile 2018 yılından itibaren takımın resmi sponsorluğunu yapacaklar.

Bizi Takip Edin!

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • Pinterest
  • Instagram
  • Youtube
  • Linkedin