Betsat Güncel Adresine Giriş Yapmak İçin Tıklayın!

Betsat PTT Cepbank Nasıl Yapılır

Mart 6, 2017 Posted in Para Yatırma

Betsat PTT Cepbank Nasıl Yapılır

Betsat online bahis sitesi sizlere bir yeni yatırım seçeneği sunarak sizlerin yatırımını kolaylaştırdığı gibi seçenekleride arttırmaya devam ediyor. Betsat sitesi cepbank yatırım sistemlerine bir yenisini daha ekliyerek PTT cepbank yatırım seçeneğiyle daha hızlı yatırım almanızı sağlamaktadır. Betsat PTT Cepbank Nasıl Yapılır sorusunun cevabı Betsat Sitesinde.

ptt cepbank

Betsat PTT Cepbank Yatırım

Betsat sizlere PTT cepbank ile çok kolay ve güvenilir yatırım sistemini sizlere sunmaktadır.

PTT CEPBANK NASIL YAPILIR

PTT Cepbank ile para yatırmak için öncelikle PTT intreaktif posta çekine sahip olmanız gerekmektedir. Eğer hesabınız var ise http://ptt.gov.tr sitesine giriş yaparak sağ üst köşede yer alan online işlemler kısmından interaktif posta çeki seçeneğine tıklamanız gerekmektedir. Eğer hesabınız yoksa size en yakın PTT şubesine girerek kendinize interaktif posta çeki başvurusunda bulunabilirsiniz.

Size ait müşteri numaranız veya Tc kimlik numaranız ile birlikte şifrenizi girerek giriş sağlıyabilirsiniz. Giriş sırasında kayıtlı cep telefonunuza tek kullanımlık bir şifre gelecektir. Bu şifreyi girmeniz durumunda giriş işlemi barılı olucaktır. Sisteme girdikten sonra para transferi bölümünden, mobil havale seçeneğinden para gönderebilirsniz. Bu kısımda kendi hesabınıza gönderim yapacağınız için kendi bilgilerinizi yazıyorsunuz. İşlemi bitirdikdeten sonra işlemi onaylayarak işlemi sonlandırıyoruz. Telefonunuza bir mobil havale şifresi gelecektir bu şifreyle işlemlerinize devam edebilirsiniz.

PTT ATM’lerinden kartsız işlem yapmak için bir PTT ATM noktasına giderek hesaba para yatırma, Tc kimlik numaranızı ve hesap numaranızı girerek devam butonuna basıyorsunuz. Ardından ödeme seçeneklerinden diğer seçenekleri tıklıyarak işlemi sonlandırıyorsunuz.

Son işlem olarak Betsat sitesine giriş yaparak para yatırma bölümünden cepbank seçeneğini seçiyor ardından PTT cepbank seçeneğini seçerek,  alıcı telefon numarasına kendi telefon numarasını yazıyor, telefonunuza gelen sms şifresinide ilgili kısma yazıp işlemi tamamlıyorsunuz.

 

betsat-btn

Tagged with:

Bizi Takip Edin!

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • Pinterest
  • Instagram
  • Youtube
  • Linkedin