Betsat Güncel Adresine Giriş Yapmak İçin Tıklayın!

Betsat.com’a Kayıt Neden Gerekir?

Ocak 7, 2015 Posted in Betsat

Betsat.com’a Neden Kayıt Olmalıyım ?

Betsat.com da siz üyelerine sunduğu tüm hizmetlerden yaralanabilmek isterseniz kayıt olmanız zorunludur. Betsat‘a kayıt olmak ücretsizdir. Kayıt olduktan sonra sitede adınıza otomatik olarak hesap açmış olursunuz.Bu hesaba paranızı yatırabilir, kontrol edebilir ve kişisel bilgilerinizi görebilirsiniz. Hesabınıza para yatırdığınızda gerçek para ile bahis oynayabilirsiniz.

Kayıt Olurken Neden Kişisel Bilgilerimi Vermeliyim ?

Betsat‘ın size sunduğu hizmetlerden yararlanabilmeniz için kişisel bilgilerinizi doğru olarak zorunludur. Adınız Soyadınıza aktüel Betsat‘da ihtiyaç duymaktayız. Doğum tarihinizi vererek, Betsat kullanabilmek için gereken yasta olduğunuzu teyit edersiniz. Örneğin : Şifrenizi unuttuğunuzda ya da e-mail bültenini almak istediğinizde,bize verdiğiniz e-mail adresinden size ulaşırız. Yine verdiğiniz e-mail üzerinden sizi özel kampanyalar hakkında bilgilendiririz.

Kayıttan Sonra Kişisel Bilgilerimi Tekrar Değiştirebilir miyim ?

Lütfen adınız, soyadınız, doğum tarihiniz, Betsat hesabınız para birimi ve ülke ayarları gibi temel bilgilerin sonradan değiştirilemeyeceğini göz önünde bulundurunuz. Ciddiyet ve güvenirlik Betsat için en önde gelmektedir. Bunun dışındaki bilgiler üzerinde kayıttan sonra değişiklik yapmanız mümkündür.

Kayıttan Hemen Sonra Para Yatırmak İstemiyorum. Buna Mecbur muyum ?

Kayıt olduktan sonra hemen para yatırmak gibi bir zorunluluk yoktur. Para yatırma işlemlerini “Para yatır/Para çek” menusu altında istediğiniz zaman yapabilirsiniz.

Tagged with:

Bizi Takip Edin!

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • Pinterest
  • Instagram
  • Youtube
  • Linkedin