Betsat Güncel Adresine Giriş Yapmak İçin Tıklayın!

Betsat Cepbank Finans Yatırımı

Kasım 10, 2017 Posted in Para Yatırma

Günümüzde en çok kullanılan yatırım yöntemlerinden biri Cepbank olarak karşınıza çıkıyor. Özellikle de aklınıza gelebilecek her bir bankanın bu özelliğinin olduğunu görebiliyorsunuz. Cepbank Finans seçenekleri üzerinden de yatırım ve çekim yapabiliyorsunuz. Özellikle de para yatırmak istediğiniz kişinin banka hesabı yok ise o zaman bu kişilere de çok kolay bir şekilde para yatırabiliyorsunuz. ATM üzerinden kolay para çekimi sağlamanıza yardımcı olan bu yöntem günümüzde sıklıkla kullanılıyor ve kolaylık sağlıyor. Ayrıca bu yöntemi kullanarak Betsat sitesine yatırımda bulunmanız mümkündür. Betsat sitesinin kullanıcılarına sunmuş olduğu bir çok yatırım yönteminden sadece birisi olan cepbank yöntemi ile hızlı ve güvenli işlem sağlayarak bu yatırım yönteminin ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Kombine BonusuCepbank Ne Anlama Geliyor?

Bir kere Cepbank demek cep telefonları üzerinden havale yapabilme anlamına geliyor. Yani birine para yatırmak için bankaya ya da ATM’ye gitmek durumunda değilsiniz. Bu da hızlı bir şekilde işlem yapabilmeniz adına önemli bir avantaj olacaktır. Öncelikle eğer ki Cepbank yöntemini kullanacaksanız o zaman internet bankacılığından da yararlanıyor olmalısınız. Yani kullanmış olduğunuz telefon numarasının banka sisteminde bulunuyor olması önemlidir. Ancak bu şekilde karşınızdaki kişiye Cepbank üzerinden para yatırmanız söz konusu olabilir.

Cepbank Finans

Cepbank Finans

Cebe Havale Nasıl Yapılır?

Eğer ki cebe havale yapmak istiyorsanız Finansbank üzerinden hesabınızın olması gerekiyor. Bu sayede cep telefonlarınızdan hemen internet bankacılığını kullanabiliyorsunuz. Bu bankacılığı kullandığınız zaman ise hızlı bir şekilde hizmet alabiliyorsunuz. İlk olarak kendi telefon numaranızı sonra da göndereceğiniz kişinin telefon numarasını yazmalısınız. Daha sonra da bir limit belirtmeniz gerekiyor. Burada gönderim tutarına bağlı bir komisyon ödemek durumunda kalabiliyorsunuz. Sizlere bu işlemin hemen sonunda bir kod gönderiliyor. Cepbank Finans seçeneği üzerinden işlem yaparken hiçbir şekilde sıkıntı yaşamayacağınızdan da emin olabiliyorsunuz.

Gelen Havale Nasıl Çekilir?

İlk olarak Cepbank yöntemi üzerinden sizlere bir para gönderiliyorsa hemen Finansbank ATM’sine ulaşmak zorundasınız. Buradan kartsız işlemler bölümüne girmelisiniz. Bu bölüme girdiğiniz zaman para çekme paneli karşınıza çıkıyor. Burada telefon numaralarını girmeniz gerekiyor. Bir de sizlere gönderilen kodu girmeniz lazım. Daha sonra hemen Cepbank Finans üzerinden gönderilen bu parayı çekebiliyorsunuz. Gün içerisinde istediğiniz zaman bu parayı çekme hakkına sahip olabiliyorsunuz. Dolayısıyla da kar elde etmek adına belirli bir süre beklemenize gerek kalmıyor.

Betsat sitesine yatırım da bulunduğunuzda cepbank yatırım bonusundan yararlanabilirsiniz. Betsat canlı bahisler ile her zaman keyifli zaman geçirerek kazanç elde etme imkanınız bulunmaktadır. Her daim Betsat sitesi kullanıcılarına kazandırmaktadır.

Bizi Takip Edin!

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • Pinterest
  • Instagram
  • Youtube
  • Linkedin