Betsat Güncel Adresine Giriş Yapmak İçin Tıklayın!

Betsat BKM express Nasıl Yapılır

Mart 6, 2017 Posted in Para Yatırma

Betsat BKM express Nasıl Yapılır

Betsat sizlere yep yeni yatırım seçenekleri sunmaya devam ediyor. Yeniliklerine BKM express  yatırım seçeneğinide ekliyerek sizlerin daha hızlı ve güvenli yatırım yapmanızı sağlamaktadır. Sizlerde Betsat‘ta hızlı ve güvenli yatırım yapmak istiyorsanız BKM express yatırım seçeneğini seçebilir ve anında yatırım sağlıyabilirsiniz. Betsat BKM express Nasıl Yapılır?

bkm express

Betsat BKM express

BKM express cepbank yöntemi ile yatırım yapabilmeniz için BKM sisteminde bulunana anlaşmalı banka hepsalarınızdan olması gerekmektedir. Bunlardan başlıcaları Yapıkredi, Akbank, HSCM, Odeaabank ve diğerleri olarak devam etmektedir.

bkm

Betsat BKM express Nasıl Yapılır

İlk olarak telefonunuza BKM express uygulamasını indirmeniz gerekmektedi Android işletim sistemleri için Google Play’ sisteminden inidirm yapabilir, İOS işletim sistemleri için ise Appstoreden indirim sağlıyabilirsiniz. Kurulumu yaptıktan sonra çalıştırarak BKM ekspress bölümüne girebilirsiniz.

Giriş yaptıktan sonra kredi kartınızı anlaşmalı olaraktan sisteme tanımlamanız gerekmektedir. Ardından önce para transferleri butonuna sonrasında para gönder butonuna tıklıyarak işleme devam edebilirsiniz. Sonrasında iki seçenek oluşacaktır, bu seçeneklerden telefona gönder butonuna tıklıyarak gönderim işlemine devam edebilirsiniz. Gönderceğiniz kişinin telefon numarasını girerek , ATM ‘ye nakit gönder butonunu tıklayınız gönderceğiniz tutar 10 ve katları olucak şekilde belirleyiniz.

Alıcı kişinin telefonuna bir sms gelecektir. Tekrar Betsat sitesine giriş yaparak Para yatırma kısmından, BKM express Cepbank işlemini seçiyorsunuz ve sizden istenilen gerekli bilgileri girerek işlemi sonlandırabilirsiniz.

Kısa süre içerisinde yatırımınız hesabınıza geçicektir. Aksi taktirde Betsat Canlı Sohbet Hattından anlık bilgi alabilirsiniz.

betsat-btn

Tagged with:

Bizi Takip Edin!

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • Pinterest
  • Instagram
  • Youtube
  • Linkedin