Betsat Güncel Adresine Giriş Yapmak İçin Tıklayın!

Beşiktaş Fenerbahçe Canlı İzle 16 Haziran 2017

Haziran 16, 2017 Posted in Maç Analizleri

Beşiktaş Fenerbahçe Canlı İzle – Beşiktaş Fenerbahçe Maç Tahmini – Beşiktaş Fenerbahçe Maçı Kadroları – Beşiktaş Fenerbahçe Maçı Ne Zaman – Beşiktaş Fenerbahçe Maçı Saat Kaçta

Türkiye Basketbol Ligi Play Off Final Serisinde Beşiktaş Fenerbahçe ile 4.maçına çıkıyor. Seride 3-0 galibiyeti bulunan Fenerbahçe basketbol takımı ile Beşiktaş 16 Haziran 2017 Akşamı saat 20.00’de karşılaşıyor. Fenerbahçe basketbol takımı bu maçı kazandığı takdirde Basketbol Ligi 2016 2017 Şampiyonu olacak.

Betsat Giriş

Beşiktaş Fenerbahçe Maçı Kadroları

Beşiktaş Kadrosu :

Muratcan, Şafak, Clark, Erkan, Stimac, Thompson, Sertaç, Roll, Strawberry, Kenan, Weems, İlkan

Fenerbahçe Kadrosu :

Udoh, Barış, Melih, Bogdanovic, Sloukas, Berk, Egehan, Vesely, Kalinic, Dixon, Datome, Ahmet

Beşiktaş Fenerbahçe Canlı İzle

Beşiktaş Fenerbahçe Canlı İzle

Beşiktaş Fenerbahçe Maç Tahmini

Betsat sitesinde birbirinden avantajlı oranlarla Final Play-Off seri heyecanı gittikçe artıyor. Obradoviç yönetiminde ki Fenerbahçe basketbol takımı bu maçı da kazanıp bu sene ki Euroleague Şampiyonluğuna ek olarak Lig şampiyonluğunu ilan etmek istiyor. Şampiyonluğa bir tık daha yakın olan Fenerbahçe zorlu rakibi Beşiktaş Basketbol takımı ile karşılaşacak. Oldukça iyi bir performans sergilemekte olan Beşiktaş normal sezonda ki başarısını Play-Off serisine de taşımasını bildi.

Final Serisinde 3 0 önde olan Fenerbahçe basketbol takımı geçtiğimiz maçta uzatmalarla kazanmayı başardı. Yaşanan olaylar nedeniyle maç seyircilere kapalı şekilde oynanacak. Geçtiğimiz maçta 4.anons tan sonra maçın bitmesine çok az dakika kala seyircilerden salonu boşaltmaları istenmişti. Basketbol Federasyonunun kararıyla ceza alan Beşiktaş basketbol takımı bu maça seyircisiz çıkarak büyük bir avantajını kaybetti. 16 Haziran 2017 saat 20.00’de oynanacak karşılaşmanın iki takımı da oldukça güçlü gözükürken Fenerbahçe basketbol takımı şampiyonluk adaylığıyla çok daha yakın gözükmekte. Oldukça sıkı hazırlandıkları bu maç ile Basketbol Liginin şampiyonu belli olacak. Beşiktaş basketbol takımının kazanması halinde Play-Off serisi 5.maça uzayacak. Betsat Giriş ile sizde kazançlı bahsin kapılarını açabilirsiniz.

Beşiktaş Fenerbahçe Maç Tahmini

Tagged with:

Bizi Takip Edin!

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • Pinterest
  • Instagram
  • Youtube
  • Linkedin