Betsat Güncel Adresine Giriş Yapmak İçin Tıklayın!

Banka Havalesi ile Para Yatırma

Ocak 24, 2019 Posted in Para Yatırma

Betsat banka havalesi ile para yatırma işlemlerinde sizlere büyük rahatlık sağlamaktadır. Banka havalesinde farklı yöntemler ile sizlere geniş seçenekler sunduğu gibi bu yöntemler ile yatırımlarınızı da kolaylıkla sağlatmaktadır. Betsat yatırım yöntemlerinden siz de görebilirsiniz.

Betsat’ta bulunan havale yöntemleri şu şekildedir;

Güvenli Banka Havalesi:

Betsat’ın en çok kullanılan banka havalesi ile para yatırma yöntemlerinden biri olan güvenli banka havalesinde 100 TL’den başlayarak yatırımlarınızı sağlayabilirsiniz. Banka hesap bilgileri için mutlaka sitenin giriş adresini ziyaret etmelisiniz. Her yatırım anında özel canlı yardım hattından yeni banka hesap bilgileri alınmalıdır. Buna göre de işlemler devam ettirilmektedir. Aynı hesap bilgilerine 1’den fazla işlem yapamayacağınız bu yöntem de siz de güvenle havaleyi kullanabilirsiniz.

Anlık Havale:

Anlık banka havalesinde yine Betsat’ta 100 TL’den başlayarak yatırımlarınızı Garanti Bankası, Akbank, İş Bankası, Yapı Kredi bankaları ile yapabilirsiniz. Bu yöntem ile aktif banka isim ve miktarlarına göre yatırımlarınızı yapabilirsiniz. Bu yöntem ile yatırımlarınızı yaparken, BANK20 ve BANK20CAS kodlarını kullanarak yatırım bonuslarından yararlanabilirsiniz.

Hızlı Havale:

Yine aynı bonus kodları ile Betsat’ta banka havalesi ile para yatırma işleminizi Hızlı havale kullanarak yapabilirsiniz. Hızlı banka havalesi yöntemi ile 100 TL’den başlayarak yatırımlarınızı yapabilirsiniz. Tüm bankalar ile hızlı havale yöntemini kullanmak mümkündür. Siz de siteye giriş yaparak para yatırma bölümünden aktif olan banka ve isimlerini görebilir miktarlara göre yatırımlarınızı sağlayabilirsiniz. Bu yöntemde Betsat’ta oldukça kullanılan bir havale yöntemidir. Siz de şimdi yatırımlarınızı sağlayabilirsiniz.

Anında Havale:

Bu bonus kodları ile yine yatırımlarınızı sağlayarak bonus kazanabilirsiniz. Anında Havale yönteminde Garanti Bankası, Deniz Bank, Akbank, QNB Finans Bank, TEB, İş bankası, Ziraat Bankası, Vakıf Bank, Yapı Kredi Bankası, ING Bank, Şekerbank, Kuveyttürk, PTTBank, Türkiye Finans Bank, Halk bank, AlBaraka, Papara ve Enpara ile bu işlemler sağlanmaktadır.

Jet Havale:

Banka havalesi ile para yatırma işlemlerine yeni eklenen Jet Havale ile siz de yatırımlarınızı sağlayabilirsiniz. Betsat’ta dilediğiniz banka havalesini kullanın ve kazanın.

Bizi Takip Edin!

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • Pinterest
  • Instagram
  • Youtube
  • Linkedin