Betsat Güncel Adresine Giriş Yapmak İçin Tıklayın!

AstroPay Nedir Nasıl Kullanılır ?

Kasım 8, 2017 Posted in Para Yatırma

İnsanlar alışveriş yaparken çok daha güvenilir yöntemler üzerinden hizmet almak istiyor. O nedenle de Astropay seçeneği üzerinden yüksek kazançlar elde edebiliyorsunuz. Güvenilir olması, kullanımının kolay olması her zaman büyük bir avantaj sunacaktır. Bu da insanların hızlı ve sorunsuz şekilde hizmet almasına yardımcı olan durumlardandır. 16 haneli bir kod olarak karşınıza çıkıyor. Bu kod sayesinde her bir siteye bilgi sunmak durumundan kurtulmuş oluyorsunuz.

Betsat Giriş

Astropay Nedir?

Bir kere bu yöntemin dünyanın 4 bir yanında kullanıldığını görebiliyorsunuz. Bu kullanım aşamasında ise karlı çıkabilirsiniz. Sonuç olarak yapmanız gereken en önemli şey bu koda sahip olmak. Bir kere burada satın alınabilecek en düşük limit 10 dolar, en yüksek limit ise 500 Dolar değerinde oluyor. Eğer ki 500 Dolar değerinden daha yüksek bir tutarda ürün satın alımı yapmak istiyorsanız 10 karta kadar birleştirme yapma hakkınız olduğunu görebiliyorsunuz. Bu sınırların olması güvenli alışveriş için gerçekten de bir hayli önemli bir konu olacaktır.

Astropay Nedir ? Nasıl Kullanılır ?

Nasıl Kullanılır?

Öncelikle Astropay kart sahibi olmak istiyorsanız sisteme giriş yapmanız ve kendinize bir hesap açmanız gerekiyor. Bu hesap açıldığı zaman insanlar çok daha basit bir şekilde hizmet alabiliyor. Hesap üzerinden hızlı ve sorunsuz bir şekilde işlem yapabiliyorsunuz. Öncelikle hesaptan satın alım yapmalısınız. Burada amaç sadece tek bir platformda bilgi sunmaktır. Bu bilginiz ile Astropay kart alırsınız ve bir daha hiçbir siteye bilgi vermek durumunda kalmazsınız. Mesela 250 dolarlık bir kart ile 5 farklı site içerisinden 50 Dolarlık işlem yapma hakkınız olduğunu görebiliyorsunuz.

Avantajları Nelerdir?

Genel olarak insanlar her bir site içerisinde kişisel bilgilerini paylaşmaktan pek de hoşnut olmuyor. O nedenle her bir site içerisinde bilgi paylaşımı yapmaktansa bir siteden Astropay kart almak ve bu kart üzerinden işlem yapmak çok daha mantıklıdır. Üstelik sadece 2 dakika içerisinde ödeme yapma hakkınız oluyor. Bir de bu yöntemin ek bir ödeme yapmadığını unutmamalısınız. Bu ödeme seçeneği söz konusu olmadığı için de komisyonsuz bir şekilde hizmet almak avantajlı olacaktır. En güvenilir ön ödemeli seçeneklerden biridir.

Betsat Sitesinde AstroPay dahil olmak üzere birçok yatırım yöntemini kullanabilirsiniz ! Siteye giriş gerçekleştirerek bütün seçenekleri değerlendirebilirsiniz ! Güncel bonus ve promosyonlardan faydalanabilirsiniz !

Bizi Takip Edin!

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • Pinterest
  • Instagram
  • Youtube
  • Linkedin