Betsat Güncel Adresine Giriş Yapmak İçin Tıklayın!

Almanya Kamerun Maç Tahmini 25.06.2017

Haziran 25, 2017 Posted in Maç Analizleri

Almanya Kamerun

Fifa düzenlediği 8. Federasyon kupasında gruplarda son maçlarına çıkacak olan takımlar kupada son kozlarını paylaşacaklar. Almanya Kamerun 25.06.2017 pazar günü saat 18.00 da Fisht Olympic Stadium da karşılaşacaklar. Almanya B gurunda oynadığı karşılaşmalarda Avustralya’yı 3-2 yenerek 3 puanı aldı. Panzerler ikinci maçında Şili ile karşılaştı ve 1-1 berabere kalarak 1 puan aldı. Almanya milli takımı Federasyon kupasında tam olarak 4 puan toplayarak averaj farkından B grubunda ikinci sırada bulunuyor. Almanların hedefi Kamerun u yenerek gruptan 1. olarak çıkmak. Almanya Kamerun

Kamerun B grubunda oynadığı maçlarda Afrika kupasından sonra istedikleri gibi performans gösteremedikleri apaçık ortada. Kamerun grubundaki ilk maçını Şili ye karşı 2-0 kaybettiler. İkinci maçlarında Avustralya ile 1-1 berabere kalan Kamerun, B grubunda sadece 1 puan toplayabildi.

Betsat Almanya Kamerun Maç Tahmini

8. Rusya Federasyon Kupası favorinize oynayın, sizde Betsat ile kazanın ! Almanya averaj farkıyla grubunda ikinci sırada bulunuyor. Almanya grubundan 1. olarak çıkmak isteyecektir. Ancak Şiliyle averaj farkı bulunması bunu etkiliyor. O yüzden Panzerler averaj farkını kapatmak için uğraşacaktır. Almanya Kamerun maçında bol gol izleyebiliriz. O yüzden bahis severler Almanya 2 farkla yener veya handikaplı sonuç oynayabilirsiniz. Almanya Handikaplı kazanıra 2.07 oran, Kamerun kazanıra 8.50 oran verilmiştir.

Şili Avustralya Maçı Canlı İzle 25.06.2017 Federasyon Kupası

Tagged with:

Bizi Takip Edin!

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • Pinterest
  • Instagram
  • Youtube
  • Linkedin